HİZMETLERİMİZ

Kurumsal Seyahat Hizmetleri

Günümüzde kurumsal firmaların en büyük gider kalemlerinden birini seyahat harcamaları oluşturur. Bu harcamaları en aza indirmek aslında çok kolay!

Amacımız, iş ortaklarımızın gereksinimlerini hızla karşılarken, iletişim kanallarını açık tutup, güçlendirmek, birlikte karar alarak ortak akılla hareket etmektir.

Polo Organizasyon, deneyimli seyahat uzmanları ve operasyon ekibiyle, kurumsal seyahat ihtiyaçlarınızı analiz ederek, ihtiyaç ve beklentilerinizi kurumsal yapınıza en uygun ürün ve hizmetlerle karşılamaya yönelik çözümleri tek bir çatı altında sunar.

Markalarımız

polotatil.com – poloturizm.com – eniyioda.com

Uçak Bileti

Her hava yolunun küçük, orta ve yüksek dereceli firmalara yönelik çeşitli uçuş programları  vardır. Yoğun olarak uçak bileti aldığınız destinasyona en uygun havayolu sadakat programına üye olup havayolunun sizlere tanıdığı avantajları kullanabilirsiniz. Bu yüzden hedeflemeyi iyi yapıp şirketinize  en uygun havayolunun kurumsal uçuş programına dahil olmanız çok önemlidir.

 • Uçak biletlerinde indirim
 • Fiyat Sabitleme
 • Bussiness classa upgrade
 • CIP ve Lounge kullanımı
 • Fazla bagaj
 • Statü mil avantajları
 • Havalimanı vip transfer
 • Otel rezervasyonlarınızda %25 varan indirimler
 • En uygun fiyatlarla araç kiralama
 • 7 / 24 acil destek
 • https://www.polotatil.com/Flight

Şirketinizin 1 yıllık projeleri doğrultusunda ne kadar uçuş gerçekleştirmeyi hedeflediğinizi tespit ediyoruz. Havayollarıyla avantajlı uçuşları hesaplıyor ve size en uygun sadakat programı anlaşmanızı yapıyoruz.

Şirketinize uygun havayolunu ve avantajlı bilet kampanyalarını belirlemek için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz. 

Konaklama

Polo Organizasyon ile çalışmanın şirketinize sağlayacağı avantajlar pazardaki en geniş online konaklama veri bankalarından birini %100 canlı müsaitlik güncellemesiyle birlikte sunuyoruz. Portföyümüzde düşük fiyatlı otellerden lüks otellere, self-catering tesislere kadar 150,000’den fazla otel yer alıyor.

 • Şirket konaklama politikaları entegrasyonu
 • Konaklama süreci oluşturulması
 • Kurumsal konaklama anlaşmaları yönetimi
 • Konaklama raporu ve analiz hizmeti
 • Rezervasyon onayında gerçek müsaitlik ve anında onay
 • Dünya çapında yüksek kalitedeki binlerce seyahat ürününe kolay erişim
 • En uygun fiyatlarla araç kiralama
 • Hizmet bedeli ödemeden uçak bileti
 • 7 / 24 acil destek
 • Polo Tatil

Polo Organizasyon ile farklı bir Dünya keşfedin! İspanya, İtalya, Yunanistan, Türkiye ve en popüler şehirler dahil olmak üzere kıta Avrupası, Afrika, Uzak Doğu, Amerika ve Akdeniz boyunca kent merkezlerinde ve sahillerde 150.000′ den fazla otel seçeneği sunuyoruz. Müthiş indirimlerimizi, ücretsiz geceleme fırsatlarımızı, erken ve son dakika rezervasyon avantajlarımızı kaçırmamak için lütfen sistemimize üye olun.

Şirketinize uygun ve avantajlı konaklama alternatiflerini belirlemek için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz.

Araç Kiralama

Güvenilir araç kiralama tedarikçilerimiz sayesinde sizlere; dünya çapında sayısız nokta için rekabetçi fiyatlarla araç kiralama imkanı sunuyoruz. Düşük fiyatlı araçlardan lüks araçlara, konvertibl‘lardan mini vanlara kadar,  şirket çalışanlarınızın aradığı tüm araç Seğmenlerini tek çatı altında sunuyoruz.

 • En uygun fiyatlarla araç kiralama
 • 1 günden 1 yıla kadar esnek kiralama süresi
 • Hızlı, avantajlı, formalitesiz kiralama
 • Hizmet bedeli ödemeden uçak bileti
 • Otel rezervasyonlarınızda %25 varan indirimler
 • Şoförlü araç kiralama

Şirketinize uygun ve avantajlı araç kiralama alternatiflerini belirlemek için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz.

Vize

Schengen Vizesi Nedir ?


ÖZET:

Avrupa Birliğinde 1995’te yürürlüğe giren Schengen Sözleşmesi ile bu Sözleşmeye taraf ülkeler aralarındaki sınırlardaki (“iç sınır’” denilmektedir) kontrollerini kaldırmışlardır. Böylece, oluşturulan Schengen bölgesinde dış sınır kontrollerinde ortak uygulama ve kurallar hayata geçirilmiştir. Bu işbirliği vize, polis ve yargı alanlarındaki işbirliğini kapsamaktadır. Schengen’e üye ülkeler şunlardır: Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İspanya, İsveç, İtalya, Lüksemburg, Macaristan, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, Yunanistan. Ayrıca, AB’ye üye olmayan İsviçre, İzlanda ve Norveç de Schengen ülkeleri ile özel bir anlaşma imzalayarak, aynı uygulamaları benimsemişlerdir. Bir yabancı Schengen bölgesine üye ülkelerden birinin vizesi ile girdiğinde diğerine serbestçe seyahat edebilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta Schengen vizesi hangi ülke için alındıysa ilk seyahat o ülkeye yapılmalıdır. Örneğin İtalya için alınan vize ile önce Almanya’ya gitmek mümkün değildir. Ancak bir kere İtalya’ya gidildi ise sonraki seyahatlerde diğer Schengen ülkelerine seyahat etmek mümkündür. Seyahatin süresi vizenin üzerinde kayıtlı süre ile sınırlıdır. AB Komisyonu Schengen uygulamalarına ilişkin önerilerde bulunmakla sorumludur. Schengen ülkeleri ortak SIS veya Schengen Information System adı verilen bir veri tabanından yararlanırlar. Bu veri bankasında, Schengen ülkelerine girmesi gereken kişilerle ilgili bilgiler başta olmak üzere çeşitli bilgiler yer alır ve üye ülkelerin yetkili makamlarının kullanımına açıktır.

TEK TİP SCHENGEN VİZESİ NEDİR?
Aşağıda örnek olarak verilmiş sebeplerden dolayı Schengen bölgesine girmek ve burada kısa süreliğine kalmak için gerekli bir izindir;

 •  akraba veya arkadaş ziyareti
 •  turist olarak
 •  is için
 •  bir konferansa katılmak üzere
 •  veya sadece transit geçiş için

Vize sınırlı bir süre için ve altı aylık dönemde en fazla 90 gün için geçerlidir. Schengen ülkelerinin herhangi biri tarafından verilmiş olan vize diğerlerine seyahat için de
geçerlidir. (İstisnai durumlarda vize yalnızca vizeyi veren ülke, ya da hamilinin pasaportu tüm Schengen ülkelerinde geçerli değilse sadece belirli ülkelere giriş için geçerli olabilir).

TEK TİP SCHENGEN VİZEM İLE HANGİ ÜLKELERE SEYAHAT EDEBİLİRİM?
AVUSTURYA, BELÇİKA, ÇEK CUMHURİYETİ, DANİMARKA, ESTONYA, FİNLANDİYA, FRANSA, ALMANYA, YUNANİSTAN, MACARİSTAN, İZLANDA, İTALYA, LETONYA, LİTVANYA, LÜKSEMBURG, MALTA, HOLLANDA, NORVEÇ, POLONYA, PORTEKİZ, SLOVAKYA,SLOVENYA, İSPANYA, İSVEÇ, İSVİÇRE.

SCHENGEN VİZESİ İÇİN TÜRKİYEDEN KİMLER BAŞVURABİLİR?

 • Türk vatandaşları ve Türkiye’de ikamet eden üçüncü ülke vatandaşları.
 • Başvuru sahibinin başvurusunu Türkiyeden yapmasıyla alakalı yeterli gerekçe sunması halinde yasal olarak Türkiye’de bulunan fakat Türkiye’de ikamet etmeyen üçüncü ülke vatandaşları

VİZE BAŞVURUMU İNCELEYİP BAŞVURUMA İLİŞKİN KARAR VERMEYE HANGİ ÜYE DEVLET YETKİLİDİR?
Tek tip bir vize başvurusunu inceleyerek başvuruya ilişkin karar vermeye aşağıdaki Üye Devletler yetkilidir;
(a) Seyahat/seyahatler sırasında ziyaret edilecek tek ülke kendi toprakları olan Üye Devlet,
(b) Ziyaret sırasında farklı ülkelere gidilecekse toprakları seyahat süresi veya kalıs sebebi bakımından esas varış noktasını teşkil eden Üye Devlet,
(c) Seyahat süresi veya kalış sebebi bakımından esas varış noktasını teşkil eden birden fazla Üye Devlet olması halinde, bu Üye Devletlerden herhangi biri,
(d) Esas varış noktasının belirlenememesi halinde, başvuru sahibinin Üye Devletlerin topraklarına girmek için dış hudutlarından geçeceği Üye Devlet

BAŞVURUMU NEREYE YAPABİLİRİM?
Başvurular, gidilecek ülkenin konsolosluğuna doğrudan veya bu amaçla belirlenmiş bir hizmet sunucu firmaya yapılabilir.

VİZE BAŞVURUMU İNCELEYEREK BAŞVURUM HAKKINDA KARAR VERME YETKİSİ OLMAYAN BİR ÜLKEYE BAŞVURU YAPARSAM NE OLUR?
Bir başvuru yapıldığında Üye Devlet bunu inceleyerek karar verme yetkisi olup olmadığını değerlendirir. Üye Devlet bu konuda yetkili değilse derhal başvuru formunu ve başvuru sahibi tarafından ibraz edilen tüm belgeleri vize ücreti ile birlikte iade ederek hangi Üye Devletin yetkili olduğunu belirtir.

VİZE ÜCRETİ

 • Başvuru sahipleri 60 EUR vize ücreti öder.
 • 6 ila 12 yas grubundaki çocuklar 35 EUR vize ücreti öder.
 • Rusya Federasyonu, Ukrayna, Eski Yugoslav Makedonya Cumhuriyeti (FYROM), Sırbistan, Karadağ, Bosna – Hersek, Arnavutluk, Moldova Cumhuriyeti ile Gürcistan uyruklular 35 EUR öder.

Dikkat! Ücret, vize başvurusunun incelenmesi için ödenir dolayısıyla vize verilmemesi halinde iade edilmez.
(Üye Devletler ödemenin TL cinsinden ve/veya bir banka hesabına yapılamasını talep edebilirler.

VİZE ÜCRETİNDEN MUAF BASVURU SAHİPLERİ
Aşağıdaki kategorilerden herhangi birindeki başvuru sahipleri vize ücretinden muaftırlar:
(a) Altı yasından küçük çocuklar;
(b) Araştırma veya eğitim amaçlı seyahat eden ilköğretim öğrencileri, üniversite öğrencileri, yüksek lisans öğrencileri ve beraberindeki öğretmenleri;
(c) Bilimsel araştırma yapmak üzere Topluluk içerisinde seyahat eden, üçüncü ülkelerden araştırmacılara Üye Devletler tarafından tek tip vize verilmesini sağlamayı amaçlayan
Avrupa Parlamentosunun 2005/761/EC sayılı Tavsiye Kararı ile 28 Eylül 2005 tarihli Konsey toplantısında belirtildiği sekliyle, bilimsel araştırma yapmak üzere seyahat eden,
üçüncü ülkelerden araştırmacılar;
(d) Kar amacı gütmeyen örgütler tarafından düzenlenen seminer, konferans, sportif, kültürel veya eğitim aktivitelerine katılan yine kar amacı gütmeyen örgütlerin 25 yas ve
altındaki temsilcileri;
(e) Birlikte seyahat eden ya da seyahat kapsamında bir araya gelecek AB, Norveç, İzlanda, Lihtenstayn ve İsviçre vatandaşlarının akrabaları.
Not: Bazı Üye Devletler belirli kategorilerdeki başvuru sahipleri için ayrıca vize ücreti muafiyeti uygulayabilir.

HİZMET ÜCRETİ
Üye Devletin bireysel uygulamasına bağlı olarak, harici bir hizmet sağlayıcısı tarafından ek hizmet ücreti talep edilebilir.

BAŞVURU NE ZAMAN YAPILABİLİR?
Vize başvurusu, ziyaretin planlandığı tarihten en az 15 takvim günü önce yapılmalıdır. Ziyaretin başlangıç tarihine üç aydan daha uzun bir süre varsa, başvuru yapılamaz.
Ziyaretin planlandığı başlangıç tarihine 15 takvim gününden daha az bir süre kalmasına rağmen yapılan başvurular kabul edilebilir; ancak, başvurunun değerlendirilmesi 15 günü bulabildiği için vize kararı, başvuru sahibinin seyahatine başlamayı planladığı tarihten SONRAYA kalabilir. Randevu sisteminin uygulandığı yerlerde tespit edilmiş olan zaman sınırlamalarına uymak ve gereken tedbirleri almak, başvuru sahibinin kendi sorumluluğudur.

En az altı ay geçerliliği olan çoklu giriş vizesi bulunan bir kişi, elindeki vize geçerliliğini yitirmeden yeni bir vize için başvuru yapabilir. Ancak verilecek yeni vizenin geçerlilik süresi, mevcut vizenin geçerlilik süresinin dolmasını müteakip başlatılır: bir bireye, geçerlilik tarihleri çakışan iki ayrı vize verilemez. Bununla birlikte vize başvurunuzu yaparken, gitmek istediğiniz ülke ve Türkiye’de milli bayramlar dolayısıyla uygulanan tatil günlerini de göz önünde bulundurmanız tavsiye olunur. Tatil dönemlerinde, bazı konsolosluk hizmetlerinde yavaşlamaların olabileceğini lütfen unutmayınız.

BAŞVURUMU TESLİM EDEBİLMEK İÇİN RANDEVU ALMAM GEREKİYOR MU?
Başvuru sahiplerinden, başvurularını teslim etmek üzere randevu almaları talep edilebilir.

SEYAHAT BELGELERİNDE (PASAPORT) KABUL EDİLEBİLECEK ASGARİ GEÇERLİLİK SÜRESİ NE KADARDIR?
Tek girişli vize başvurusu yapılıyor ise, sunulan seyahat belgesinin, kişinin Üye Devlet sınırlarını terk etmeyi planladığı tarihten itibaren en az üç ay süreyle geçerliliğini koruyacak bir belge olması gerekmektedir. Çok girişli vize başvurularında ise, sunulan seyahat belgesinin, kişinin Üye Devlet sınırlarını terk etmeyi planladığı en son tarihten itibaren en az üç ay süreyle geçerliliğini koruyacak bir belge olması gerekmektedir. Seyahat belgesinde en az iki sayfa olmak üzere yeterli sayıda bos sayfa BULUNMALIDIR–
bunlardan biri, vize etiketinin yapıştırılacağı sayfa olup diğeri ise sınır kontrol makamlarının basacağı mühür için kullanılacaktır.

PASAPORTUM ÜZERİNDE VİZE BASVURUMUN UYGUN OLDUĞUNA DAİR BİR DAMGA OLMALI MI?
Bir başvuru uygun görüldüğü takdirde yetkili konsolosluk, başvuru sahibinin seyahat belgesine bir damga vurur. Bu damga, başvuruyu inceleyen Üye Devletin hangisi olduğunu, başvurunun tarihini (örn:22.4.2011) ve vize başvurusunu değerlendiren makamı gösterir. Bu damga, herhangi bir yasal sonuç doğurmaz ve vize basıldığında etiket, damganın vurulduğu sayfaya yapıştırılır. Diplomatik ve hizmet pasaportları damgalanmaz.

HERHANGİ BİR MÜLAKATA GİRMEM GEREKİYOR MU?
Başvurunuzun incelenmesi sırasında konsolosluk tarafından mülakat daveti yapılabilir.

BAŞVURUM NE ZAMAN SONUÇLANIR?
Uygun bulunan başvuru, yapıldığı tarihten itibaren 15 takvim günü içinde karara bağlanır. Özellikle başvurunun ayrıntılı bir tahkikat gerektirdiği bazı durumlarda bu süre, azami 30 takvim gününe kadar uzatılabilir. İstisnai olarak, özel bazı durumlarda ek bir takım belgelerin sunulması gerektiğinde, bu süre azami 60 takvim gününe çıkabilir.

VİZE BAŞVURUM REDDEDİLİRSE NE YAPABİLİRİM?
5 Nisan 2011 tarihinden itibaren getirilen uygulamayla, vize başvurusu reddedilenlere durumları resmi bir mektup aracılığıyla bildirilir. Bu kişilerin, ilgili Üye Devletin ulusal kanunlarına uygun olarak kararı temyiz etme hakları bulunmaktadır. Temyiz işlemleri, başvuruyla ilgili nihai kararı veren Üye Devlete karsı ve o Üye Devletin ulusal
kanunları uyarınca yürütülür. Her bir Üye Devlet temiz hakkı ile başvurunun yapılabileceği yetkili makam ve başvuru süresi de dâhil olmak üzere temyiz hakkının kullanımına ilişkin prosedürleri ve ulusal kanunda referans alınacak ilgili bölümleri belirtir. Bu bilgileri ret kararı ve gerekçesini bildirmek üzere tarafınıza verilecek olan formda bulabilirsiniz.

SCHENGEN VİZESİYLE SEYAHAT EDERKEN HANGİ BELGELERİ YANIMDA BULUNDURMALIYIM?
Sadece Schengen vizenizin olması, Schengen Bölgesine (yani Schengen vizesi veren ülkelerin topraklarına) otomatikman giriş hakkınız olduğu anlamına gelmez. Vize alan kişi dış sınırlara geldiğinde kendisinden, kalmayı planladığı süre için kalış amacını ve koşullarını; hem kalış süresi boyunca hem de menşei ülkesine dönüsüyle veya girişinin kesin
olarak kabul göreceği üçüncü bir ülkeye transit geçişiyle ilgili giderleri karşılayacak yeterli kaynağının bulunduğunu veya bu araçları kanuni yollarla edinebilecek durumda olduğunu gösteren belgeler sunması istenebilir. Bununla birlikte başvuru sahiplerinden, Üye Devletlerin sınırları dâhilinde geçerli olacak ve planlanan kalış veya transit geçiş süresinin tamamını kapsayacak yeterli bir seyahat sağlık sigortasına sahip olmaları da istenir (ayrıntılar için yukarıdaki bölüme bakınız).

AİLE MENSUPLARIM AB/AEA VATANDASI İSE HANGİ KURALLARA TÂBİYİM?
Şayet AB/AEA veya İsviçre vatandaşı olan bir bireyin ailesinin mensubu iseniz, aşağıdaki koşulları karşıladığınız sürece hızlandırılmış serbest vize prosedüründen faydalanabilirsiniz:

1.- AB/AEA veya İsviçre vatandaşı olan bir bireyin (veya bu bireyin esi/ kayıtlı partnerinin) ailesine mensupsanız (bu kapsamda yer alanlar: es, kayıtlı partner, 21 yasından küçük çocuk veya bakmakla yükümlü olunan aile mensubu); VE

2.- AB/AEA veya İsviçre vatandaşı olan o birey, vatandaşı olduğu Üye Devletten başka bir Üye Devlette ikamet ediyor veya ikamet almak üzere o ülkeye seyahat ediyorsa; VE

3.- AB/AEA veya İsviçre vatandaşı olan bireye eşlik ediyor veya birlikte ikamet etmek üzere kendisiyle bir araya gelmeyi planlıyorsanız.

Vize başvurusu, AB/AEA veya İsviçre vatandaşı olan o bireyin menşei ülkesinin konsolosluğuna değil anılan bireyin ikamet etmeyi planladığı ülkenin konsolosluğuna yapılmalıdır. Şayet vize kolaylığından faydalanabileceğinizi düşünüyorsanız, vize başvurunuzu yaparken bu kriterleri karşıladığınızı kanıtlayan belgeleri sunmanız gerekmektedir.

Aşağıda Türk vatandaşlarına uygulanan vize uygulamaları ve vize istemeyen ülkeler yer almaktadır. Vize başvurunu yaklaşık olarak 1 ay öncesinden yapmanız faydalı olacaktır. Öğrenim veya çalışma maksatlı vize talepleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Tahmini olarak 2 veya 3 ay arası sürebilmektedir.

Vize başvurusu yaparken kullanmakta olduğunuz pasaportun geçerlilik tarihininin bitmesine en az 1 yıl olmasına dikkat ediniz. Geçerlilik süresi az kalmış, yırtılmış ve eskimiş olduğundan dolayı yazısı okunmayan pasaportlar kimi zaman sınır kapılarındaki görevlilier tarafından geri çevrilebilmektedir.

Son dönemlerde yapılan ikili anlaşmalarla Türk vatandaşlarından vize istemeyen ülkelerin sayısı hızla artmaktadır. 14 günden başlayarak 30, 60 ve 90 gün için vizesiz ziyaret edebileceğiniz ülkeler aşağıda listelenmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına vize uygulamaları

 
AVRUPA
Vize Uygulamaları
 Genel PasaportlarHususi Pasaport ve
Hizmet Pasaportları
Diplomatik Pasaportlar 
Albania90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
AndorraVize gerekiyor (Schengen)Vize gerekmiyorVize gerekmiyor 
ArmeniaVarışta 140 günlük vize veriliyorVize gerekiyorVize gerekiyor 
AustriaVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
AzerbaijanVarışta 30 günlük vize veriliyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
Belarus30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz 
BelgiumVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
Bosnia and Herzegovina90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
BulgariaVize gerekiyor ( geçerli Schengen vizesi ile seyahat edilebilir)90 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz 
CroatiaVize gerekiyor ( geçerli Schengen vizesi ile seyahat edilebilir)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
CyprusVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor 
Czech RepublicVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
DenmarkVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
EstoniaVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
FinlandVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
FranceVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
Georgia90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
GermanyVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
GreeceVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
HungaryVize gerekiyor (Schengen)30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz 
IcelandVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
IrelandVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor 
ItalyVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
Kosovo90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
LatviaVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
LiechtensteinVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
LithuaniaVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
LuxembourgVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
Macedonia90 Güne kadar vizesiz90 Güne kadar vizesiz90 Güne kadar vizesiz 
MaltaVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
Moldova90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
Montenegro90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
MonacoVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
NetherlandsVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
Northern Cyprus90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
NorwayVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
PolandVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
PortugalVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
RomaniaVize gerekiyor
(geçerli Schengen vizesi ile seyahat edebilir)
90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
RussiaVize gerekiyor (Schengen)30 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
San MarinoVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
Serbia90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
 
SlovakiaVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
SloveniaVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
SpainVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
SwedenVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
SwitzerlandVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
Ukraine60 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 
United KingdomVize gerekiyorVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz 
Vatican CityVize gerekiyor (Schengen)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz 

ASYA
Vize Uygulamaları

 Genel PasaportlarHususi Pasaport ve
Hizmet Pasaportları
Diplomatik Pasaportlar
AfghanistanVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekmiyor
BahrainVarışta 14 günlük vize veriliyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
BangladeshVarışta 90 günlük vize veriliyor30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz
BhutanVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
BruneiVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
CambodiaVarışta 30 günlük vize veriliyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
ChinaVize gerekiyor30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz
Hong Kong90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
IndiaVize gerekiyorVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz
IndonesiaVarışta 30 günlük vize veriliyor30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz
Iran90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
IraqVize varışta veriliyorVize gerekiyorVize gerekiyor
Iraqi KurdistanVarışta 10 günlük vize veriliyorVarışta 10 günlük vize veriliyorVarışta 10 günlük vize veriliyor
IsraelVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
JapanBiyometrik Pasportlara 90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
Jordan90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
Kazakhstan30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz
KuwaitVarışta 90 günlük vize veriliyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
Kyrgyzstan90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
LaosVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
Lebanon90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
Macau30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz
Malaysia90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
Maldives30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz
MongoliaVize gerekiyor30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz
MyanmarVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
NepalVarışta 90 günlük vize veriliyorVarışta 90 günlük vize veriliyorVarışta 90 günlük vize veriliyor
North KoreaVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
OmanVarışta 30 günlük vize veriliyorVize gerekmiyorVize gerekmiyor
PakistanVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
Philippines30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz
QatarVarışta 14+14 günlük vize veriliyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
Saudi ArabiaVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
Singapore30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz
South Korea90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
Sri LankaE T A gerekli30 güne kadar vizesiz30 güne kadar vizesiz
Syria90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
TaiwanVarışta 30 günlük vize veriliyorVize gerekiyorVize gerekiyor
TajikistanVarışta 45 günlük vize veriliyor60 güne kadar vizesizVize gerekmiyor
Thailand30 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
Timor-LesteVarışta 30 günlük vize veriliyorVarışta 30 günlük vize veriliyorVarışta 30 günlük vize veriliyor
TurkmenistanVize gerekiyorVize gerekmiyorVize gerekmiyor
United Arab EmiratesVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
UzbekistanVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekmiyor
VietnamVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
YemenVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz

AFRİKA
Vize Uygulamaları

 Genel PasaportlarHususi Pasaport ve
Hizmet Pasaportları
Diplomatik Pasaportlar
AlgeriaVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
AngolaVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
BeninVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
BotswanaVize gerekmiyorVize gerekmiyorVize gerekmiyor
Burkina FasoVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
BurundiVize varışta veriliyorVize varışta veriliyorVize varışta veriliyor
CameroonVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
Cape VerdeVize varışta veriliyorVize varışta veriliyorVize varışta veriliyor
Central African RepublicVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
ChadVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
ComorosVize varışta veriliyorVize varışta veriliyorVize varışta veriliyor
Congo, Democratic Republic (Kinshasa)Vize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
Congo, Republic (Brazzaville)Vize gerekiyorVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz
Côte d’Ivoire (Fildişi Sahilleri)Vize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
DjiboutiVarışta 30 günlük vize veriliyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
EgyptVize gerekiyor(45 Yaş ve üstü kapıdan alınabilir)90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
Equatorial Guinea (Malabo)Vize gerekiyorVize gerekmiyorVize gerekmiyor
EritreaVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
EthiopiaVize gerekiyorVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz
GabonVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
GambiaVize gerekiyorVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz
GhanaVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
GuineaVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
Guinea-BissauVarışta 90 günlük vize veriliyorVarışta 90 günlük vize veriliyorVarışta 90 günlük vize veriliyor
KenyaVarışta 90 günlük vize veriliyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
LesothoVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
LiberiaVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
Libya90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
MadagascarVarışta 90 günlük vize veriliyorVarışta 90 günlük vize veriliyorVarışta 90 günlük vize veriliyor
MalawiVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
MaliVize gerekiyor30 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
MauritaniaVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
Mauritius60 Güne kadar vizesiz60 Güne kadar vizesiz60 Güne kadar vizesiz
Morocco90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
MozambiqueVarışta 30 günlük vize veriliyorVarışta 30 günlük vize veriliyorVarışta 30 günlük vize veriliyor
NamibiaVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
Niger (Niamey)Vize gerekiyorVize gerekiyor30 Güne kadar vizesiz
Nigeria (Abuja)Vize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
RwandaVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
São Tomé and PríncipeVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
SenegalVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
SeychellesVize gerekmiyorVize gerekmiyorVize gerekmiyor
Sierra LeoneVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
SomaliaVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekiyor
South Africa30 Güne kadar vizesiz30 Güne kadar vizesiz30 Güne kadar vizesiz
South Sudan
Vize gerekiyorVize gerekiyor90 güne kadar vizesiz
SudanVarışta 30 günlük vize veriliyorVarışta 30 günlük vize veriliyor90 güne kadar vizesiz
Swaziland30 Güne kadar vizesiz30 Güne kadar vizesiz30 Güne kadar vizesiz
TanzaniaVize varışta veriliyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
TogoVarışta 7 günlük vize veriliyorVarışta 7 günlük vize veriliyorVarışta 7 günlük vize veriliyor
Tunisia90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
UgandaVize varışta veriliyor90 güne kadar vizesiz90 güne kadar vizesiz
ZambiaVarışta 30 günlük vize veriliyorVize varışta veriliyorVize varışta veriliyor
ZimbabweVize gerekiyorVize gerekiyorVize gerekmiyor

Blog

Mutlu Müşterilerimiz

Yıllardır birlikte çalıştığımız, birbirinden kıymetli ve saygıdeğer müşterilerimizin bazılarını yandaki ekranda bulabilirsiniz.

İletişim

Polo Organizasyon

POLO ORGANİZASYON; Sunduğu butik hizmetler çerçevesinde geliştirdiği özel projelerle ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere oluşturulan, yaratıcı ve bir o kadar da güvenilir bir organizasyon partneridir.

Değerlerimiz:
Formu doldurduktan sonra ne olacak?
1

Toplantı talebimiz planlanacak

2

Taleplerinize göre çalışmalar yapılacak

3

Sizinle teklifimizi paylaşacağız.

Organizasyon Talep Formu