Online / Sanal Etkinlik

Fiziki fuar atmosferini dijital ortama taşıyan sanal fuarlar, hem katılımcı kurumların hem ziyaretçilerin gerçek fuar deneyimi yaşamasını sağlar. Firmanızın taleplerine göre özelleştirilmiş görünüm ve içerik ile düzenlenen fuarlar istediğiniz konseptte düzenlenir. Klasik fuar alanlarında yapabileceğiniz düzenlemelerden daha fazlası online platformda tecrübe edilir.
ONLINE / Sanal Etkinlik
Erişim Kolaylığı

Bilgisayar, tablet ya da telefon üzerinden erişim sağlanabilen kullanıcı dostu fuarlarımız internet üzerinden kolayca yönetilebilir ve ziyaret edilebilir. Tüm tarayıcılardan desteklenen sanal fuarlarımızda hedef kitleleri online olarak kolayca buluşturabilirsiniz.Modern Teknolojı

Klasik toplantı konseptini günümüzün modern teknolojisi ile birleştiren ve devamlı yapılan geliştirmeler ile teknolojik çözümler sunan online platformumuz ile dijital dünyaya taşınan sanal toplantılardan hızlı ve pratik sonuçlar alabilirsiniz.Canlı Destek

Online toplantı kararınızdan toplantı düzenleme aşamasına, toplantı esnasından toplantı sonuna kadar hem düzenleyen firma hem katılımcı kurum ve kişiler için online olarak canlı destek hizmeti verilir. Kusursuz bir toplantı deneyimi sağlamanız için tüm destek sağlanır.


Yüksek Ziyaretçi Kapasitesi

Sistemimizin güçlü altyapısı sayesinde, klasik toplantılarda sınırlı sayıda olan toplantı alanı ziyaretçi kapasitesi, sanal toplantılarda ortadan kalkmaktadır. Sistemimiz 10.000 eş zamanlı ziyaretçiye, herhangi bir geliştirmeye ya da müdahaleye ihtiyaç duymaksızın aynı anda hizmet sunabilmektedir.Canlı Sohbet & Video

Canlı olarak ziyaretçilerle etkileşim kurulabilen standlarda katılımcı kurumların temsilcileri aynı anda standı yönetebilir ve ziyaretçilerle etkileşime geçebilir. Dijital ortamda yer alan görüntülü ve yazılı konuşmalar, toplantı ve fuar sonrasında doğru bir değerlendirme yapmanızı ve bu görüşmelerden etkili sonuçlar almanızı sağlar.


Canlı Seminer ve Konferans

Online ortamda gerçekleşen sanal fuar ve toplantılarda canlı seminerler ve konferanslar gerçekleştirilebilir. Fuar ziyaretçilerinin katılabildiği seminer ve konferanslar standların yanı sıra dikkat çeken alanlar olup katılımcı kurumlar veya düzenleyen firma için sunmak istediklerini ziyaretçilerle buluşturduğu platformlar olarak kullanılabilir.Sponsorluk ve Reklam Alanları

Etkinlik boyunca yer alan ekran giydirme, pop up, billboard, yelken bayrak, otobüs giydirme gibi yer alan ve tercihlerinize göre geliştirilebilecek çeşitli alanlar kurumlara ürün ve hizmetlerini pazarlamak üzere sunulabilir.

Gerçek Etkinlik Atmosferi

Fiziki etkinlik atmosferini dijital ortama taşıyan sanal etkinlikler, hem katılımcı kurumların hem ziyaretçilerin gerçek etkinlik deneyimi yaşamasını sağlar. Firmanızın taleplerine göre özelleştirilmiş görünüm ve içerik ile düzenlenen etkinlikler istediğiniz konseptte düzenlenir. Klasik etkinlik alanlarında yapabileceğiniz düzenlemelerden daha fazlası online platformda tecrübe edilir.

Zaman ve Maliyet Kaybından Kurtulun

Online Etkinlikler ve etkinlikler sayesinde düzenleyen ve katılımcı kurumlar klasik ticari etkinliklerin getirdiği ulaşım ve organizasyon yüksek maliyetlerden ve bu süreçte oluşan zaman kaybından kurtulur.

Fuar ve Etkinliklerinizi Elinizin Altına Alın!

Online fuarlarınız veya organizasyonlarınız düzenleyen ve katılımcı kurumlar/kişiler tarafından internet üzerinden ev, ofis, cafe veya seyahat halinde kolayca yönetilebilir. Fiziki fuarlarda veya organizasyonlarda sunulan ve gerçekleşen hemen her şey hatta daha fazlası online olarak yürütülebilir ve deneyimlenebilir.

Daha Fazla Kişiye Ulaşın

Fiziki engelleri ortadan kaldıran online fuarlarda ve organizasyonlarda geniş çapta kitleleri bir araya getirebilirsiniz. Hem katılımcı kurumların hem de ziyaretçilerin kalkan zaman ve ulaşım engelleri ile sanal etkinlikler fiziki etkinliklere göre daha çok kişi tarafından talep görür.

Tüm Cihazlardan ve Tarayıcılardan Erişim

Gelişmiş teknolojik altyapıya sahip online etkinliklerinize telefon, bilgisayar yada tablet ile tüm tarayıcı ve işletim sistemleri üzerinden bağlantı sağlanabilir.

NEDEN ONLINE ETKİNLİK?

Etkinlik gezmek için bir ülkeden diğer ülkeye, bir şehirden diğer şehre gitmek zorunda kalmamakta, devasa etkinlik alanlarında stantları bulmak için saatlerce zaman harcamamakta ve yorulmamakta, kalabalıkta bunalmamaktadırlar.
Sistemimizin güçlü altyapısı sayesinde, klasik etkinliklerde sınırlı sayıda olan etkinlik alanı ziyaretçi kapasitesi, çevrimiçi etkinliklerde ortadan kalkmaktadır.

Canlı görüşmeler için ise 10 farklı kurum temsilcisi sisteme dahil olabilmekte, standı yönetebilmekte ve canlı olarak ziyaretçilerle etkileşim kurabilmektedir. Yanı sıra 100 ziyaretçinin dahil olabileceği seminer & konferans sistemi de talep edildiği takdirde kurumlarımıza sunulmaktadır.MüşterilerimizNe Diyor?


Bugüne kadar birlikte çalıştığımız müşterilerimizin POLO ORGANİZASYON hakkında yaptığı yorumları aşağıda bulabilirsiniz.


 • Sayın Polo Organizasyon Yetkilileri,

  Saha Pazarlama operasyonları ve özellikle Total Akademi Takımı için göstermiş olduğunuz ilgi, destek ve başarılı hizmetlerden dolayı size ve değerli ekibinize teşekkür eder, başarılarınızın ve iş birliğimizin artarak devam etmesini dileriz.

  Saygılarımla

  Selim Esenli - İstasyon Ağı Eğitim Müdürü
  Selim Esenli - İstasyon Ağı Eğitim Müdürü
  Total Oil Türkiye A.Ş.
 • Saha pazarlama operasyonları, toplantı organizasyonları ve daha birçok aktivite de göstermiş olduğunuz ilgi, destek, hassasiyet ve başarılı hizmetlerden dolayı size ve ekibinize teşekkür eder, başarılarınızın ve iş birliğimizin artarak devam etmesini dileriz.

  Mehmet M. Selçuk - Madeni Yağlar Teknik Servisler ve Pazarlama Müdürlüğü
  Mehmet M. Selçuk - Madeni Yağlar Teknik Servisler ve Pazarlama Müdürlüğü
  Total Oil Türkiye A.Ş.


OrganizasyonTalep Formu


Firma Adı *

Yetkili Ad Soyad *

Organizasyon Bilgileri *

Organizasyon Tarihi *

Organizasyonun Yapılacağı Şehir *

Kişi Sayısı *

Telefon *

E-Posta *

Not


Translate »