Kurumsal Seyahat Hizmetleri

Günümüzde kurumsal firmaların en büyük gider kalemlerinden birini seyahat harcamaları oluşturur. Bu harcamaları en aza indirmek aslında çok kolay! You’ll can make an effort the good luck caca niqueis gratis.

Amacımız, iş ortaklarımızın gereksinimlerini hızla karşılarken, iletişim kanallarını açık tutup, güçlendirmek, birlikte karar alarak ortak akılla hareket etmektir.

Polo Organizasyon, deneyimli seyahat uzmanları ve operasyon ekibiyle, kurumsal seyahat ihtiyaçlarınızı analiz ederek, ihtiyaç ve beklentilerinizi kurumsal yapınıza en uygun ürün ve hizmetlerle karşılamaya yönelik çözümleri tek bir çatı altında sunar.
Konaklama


Polo Organizasyon ile çalışmanın şirketinize sağlayacağı avantajlar pazardaki en geniş online konaklama veri bankalarından birini %100 canlı müsaitlik güncellemesiyle birlikte sunuyoruz. Portföyümüzde düşük fiyatlı otellerden lüks otellere, self-catering tesislere kadar 150,000’den fazla otel yer alıyor.

 • Şirket konaklama politikaları entegrasyonu
 • Konaklama süreci oluşturulması
 • Kurumsal konaklama anlaşmaları yönetimi
 • Konaklama raporu ve analiz hizmeti
 • Rezervasyon onayında gerçek müsaitlik ve anında onay
 • Dünya çapında yüksek kalitedeki binlerce seyahat ürününe kolay erişim
 • En uygun fiyatlarla araç kiralama
 • Hizmet bedeli ödemeden uçak bileti
 • 7 / 24 acil destek
 • Polo Tatil

Polo Organizasyon ile farklı bir Dünya keşfedin! İspanya, İtalya, Yunanistan, Türkiye ve en popüler şehirler dahil olmak üzere kıta Avrupası, Afrika, Uzak Doğu, Amerika ve Akdeniz boyunca kent merkezlerinde ve sahillerde 150.000′ den fazla otel seçeneği sunuyoruz. Müthiş indirimlerimizi, ücretsiz geceleme fırsatlarımızı, erken ve son dakika rezervasyon avantajlarımızı kaçırmamak için lütfen sistemimize üye olun.

Şirketinize uygun ve avantajlı konaklama alternatiflerini belirlemek için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz.


MüşterilerimizNe Diyor?


Bugüne kadar birlikte çalıştığımız müşterilerimizin POLO ORGANİZASYON hakkında yaptığı yorumları aşağıda bulabilirsiniz.


 • Sayın Polo Organizasyon Yetkilileri,

  Saha Pazarlama operasyonları ve özellikle Total Akademi Takımı için göstermiş olduğunuz ilgi, destek ve başarılı hizmetlerden dolayı size ve değerli ekibinize teşekkür eder, başarılarınızın ve iş birliğimizin artarak devam etmesini dileriz.

  Saygılarımla

  Selim Esenli - İstasyon Ağı Eğitim Müdürü
  Selim Esenli - İstasyon Ağı Eğitim Müdürü
  Total Oil Türkiye A.Ş.
 • Saha pazarlama operasyonları, toplantı organizasyonları ve daha birçok aktivite de göstermiş olduğunuz ilgi, destek, hassasiyet ve başarılı hizmetlerden dolayı size ve ekibinize teşekkür eder, başarılarınızın ve iş birliğimizin artarak devam etmesini dileriz.

  Mehmet M. Selçuk - Madeni Yağlar Teknik Servisler ve Pazarlama Müdürlüğü
  Mehmet M. Selçuk - Madeni Yağlar Teknik Servisler ve Pazarlama Müdürlüğü
  Total Oil Türkiye A.Ş.


KurumsalOtel Konaklama Formu


Firma Adı *

Yetkili Ad Soyad *

Konaklama Yapılan Destinasyonlar *

Ortalama Yıllık Konaklama Hacmi *

Kullanmış Olduğunuz Rezerv. Sistemleri *

Şirket Kişi Sayısı *

Telefon *

E-Posta *

Adres *

Notlarınız *


Translate »