HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

10 yılı aşkın deneyimiyle kurumsal firmalara; 
‘Etkinlik Yönetimi’ 
Toplantı organizasyonları, etkinlikler, fuar stand hizmetleri…vb. sunar.
‘Pazarlama Çözümleri’
Doğrudan pazarlama (tanıtım) aktiviteleri düzenler. 

A Grubu Seyahat Acentası olan Polo Organizasyon; iç denetim ve yönetim konularında profesyonel destek alarak birçok ulusal ve uluslararası  firmaya hizmet vermektedir.
 

  • Tecrübeli, Genç ve Dinamik  29 çalışanı,
  • Sahada aktif 18 araçlık filosu,
  • Suadiye’de Merkez Ofisi,
  • Kartal’da Deposu,
  • Göztepe Soyak’ta Stand Üretim Atölyesiyle hizmet vermektedir.


POLO ORGANİZASYON; Sunduğu butik hizmetler çerçevesinde geliştirdiği özel projelerle ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere oluşturulan, yaratıcı ve bir o kadar da güvenilir bir organizasyon partneridir. Geniş hizmet yelpazesi sayesinde, sizlere bir projenin tüm detayları ile tek bir elden planlanıp gerçekleştirilmesinin rahatlığını ve güvenini yaşatır.

 

POLO ORGANİZASYON; Karşılıklı güvene dayalı çalışmalarında, sektöründe lider firmalarla sürdürdüğü istikrarlı profesyonel dialoglar sayesinde edindiği tecrübelerini yaratıcı fikirleriyle harmanlayarak, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı stratejisi sayesinde ulusal organizasyonlarınıza “POLO” imzasını atarak dinamik ve yenilikçi bir soluk getirmeyi vaad ediyor!

 

POLO ORGANİZASYON'DA hizmet kavramı sadece müşterilerimizin rutin ihtiyaçlarına cevap vermekle sınırlı değildir. Farkımız tam da bu noktada ortaya çıkar: “Sorumluluk alır, zorlukları ve son dakika değişikliklerini tebessüm ile karşılar, esnek yapımız sayesinde çözümler sunarız!”

 

POLO ORGANİZASYON

Sorun yansıtmak için değil sorun çözmek için yanınızdadır!